piątek, 10 marca 2017

WIOSNA ZDROWIA 2017 - FESTIWAL KULTURY ZDROWIA - Zapraszamy na stoisko TODAPolska


SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA NASZE STOISKO  TODAPolska( dokładne inf.  już wkrótce) 

fot. https://web.facebook.com/ukryteterapie/photos/gm.374604712923614/1825479441024839/?type=3&theater

Wiosna Zdrowia - zaproszenie Jerzego Zięby from Blue Dream Film on Vimeo.
ZOBACZ:  LISTĘ WYKŁADOWCÓW 

KUP BILET: ZAREZERWUJ MIEJSCE 


DOJAZD: LOKALIZACJA I POŁOŻENIE

CEL TEGO WYDARZENIA:

"WIOSNA ZDROWIA z Jerzym Ziębą i zaproszonymi przez niego światowej sławy ekspertami z dziedziny medycyny to pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce – na tak dużą skalę i z udziałem tak znamienitych gości"

"WIOSNA ZDROWIA to spotkanie niezmiernie ważne i potrzebne wszystkim, którzy chcą zdobywać wiedzę na temat naturalnych metod wspierania zdrowia i przekazywać ją dalej. Celem wydarzenia jest promowanie kultury zdrowia, czyli:
-zdrowych zasad żywienia oraz reguł higienicznych i zdrowotnych
-wiedzy na temat skutecznej profilaktyki
-higienicznej i etycznej organizacji środowiska i świadomego kreowania relacji człowiek – środowisko
-współdziałania i umiejętnego korzystania z instytucji ochrony zdrowia
-świadomości, że jesteśmy odpowiedzialni za zdrowie własne i publiczne oraz środowisko."

"WIOSNA ZDROWIA to spotkanie, które pasjonatów zdrowia przyciąga jak magnes. To okazja do poznania ludzi, którzy mają ten sam kierunek – osiągnięcie pełni sił witalnych – oraz tę samą niezgodę na to, w jaki sposób jesteśmy traktowani przez koncerny farmaceutyczne i nie zawsze nas wspierający świat medyczny.
Odeszliśmy tak daleko od natury… Porzuciliśmy stare, dobre obyczaje. Kto z nas korzysta teraz ze srebrnej zastawy stołowej? A przecież srebro jest bakteriobójcze, grzybobójcze i zabija pleśnie! Wystarczy wlać wodę z kranu do srebrnego naczynia, by uzyskała właściwości lecznicze! Przygotowując konfitury, wystarczy mieszać owoce srebrną łyżką, by uchronić przetwory przed pleśnią. To tylko jeden z przykładów… Wystarczy być z nami podczas WIOSNY ZDROWIA, by przypomnieć sobie więcej dobrych nawyków kultywowanych w przeszłości, a dziś zapomnianych.

Podczas WIOSNY ZDROWIA spotkasz wielu ludzi, którzy będą próbowali zarazić Cię swoją pasją – do zdrowej kuchni, do ekologicznych produktów, do naturalnych suplementów etc.

Interesujące wykłady to nie jedyna forma pozyskania bezcennej wiedzy na temat naturalnych metod leczenia i profilaktyki. Przewidujemy również ciekawe pokazy, warsztaty, kącik wymiany przepisów i konkursy dla Uczestników."

więcej informacji: www.wiosnazdrowia.pl

WAŻNE  !

"Podczas WIOSNY ZDROWIA Jerzy Zięba – autor wyjątkowej książki „Ukryte terapie. Czego ci lekarz nie powie” – z właściwą sobie nutką humoru podzieli się z Tobą bezcenną wiedzą, której nie uzyskasz w tradycyjnym gabinecie lekarskim. Przekonaj się, jak zmobilizować organizm do samoleczenia, uniknąć skalpela i wywołujących skutki uboczne lekarstw."Zobacz tez :

HARMONOGRAM WYDARZEŃ


Informacje o sprzedaży biletów
zadzwoń na numer telefonu 32 785 70 95


Do miłego zobaczenia na naszym stoisku TODAPolska

Brak komentarzy: